درباره ما

شرکت رایان گرما نور با برند تجاری “راگنو” به عنوان یک شرکت بازرگانی و مهندسی در سال ۱۳۷۲ تاسیس شد. از همان ابتدای راه با تشکیل تیم قدرتمند طراحی و اجرا متشکل از فارغ التحصیلان و نخبگان دانشگاه های تهران و پلی تکنیک در زمینه برق و سیستم های کنترلی فعالیت خود را با قرارداد پروژه های بزرگ از جمله مجتمع فولاد مبارکه، برق منطقه ای و ذوب آهن آغاز نمود و موفق به طراحی و اجرای سیستم های اتوماسیون این شرکت ها گردید.

در کنار اجرای پروژه های بزرگ، با توجه به نیاز تامین کالا، مسیر بازرگانی و واردات کالا از اروپا مورد توجه قرار گرفت و شروع فعالیت های بازرگانی و تجارت خارجی نیز شکل گرفت.

این شرکت با گذشت نزدیک به سه دهه فعالیت در عرصه های مختلف فعالیت های اقتصادی خود را دنبال میکند و هم اکنون در زمینه های متنوعی همچون کامپیوتر ، تلفن همراه، کاغذ و نیروگاههای خورشیدی و بادی فعالیت داشته و اقدام به واردات، اجرا و خدمات پس از فروش در این حوزه ها مینماید.

این شرکت همچنین با گذراندن دوره های آموزشی متعدد و ایجاد ساختاری منظم موفق گردیده گواهینامه ISO 9001 را در زمینه خدمات و بازرگانی از شرکت tuv آلمان دریافت نماید. همچنین با پیگیری های لازم، مجوزهای قانونی از اتحادیه ها و سازمان های مختلف در زمینه های تولید، فروش و خدمات پس از فروش اخذ شده است.